Kiilto Nowo fliistapeediliim, 1L

2.95 

Saadavus: 39 laos

Tootekood: 20920 Kategooria:

Fliistapeedi paigaldamiseks mõeldud kasutusvalmis tapeediliim. Sobib kasutamiseks ka eelleotusmeetodiga paberalusel tapeetide korral. Mitte täisplastist materjalidele või plastalustele.

Kogus: 1 liitrit

Kulu: 5–6 m²/l fliistapeet, 3–5 m²/l paberpõhjaline tapeet eelvettimismeetodil

Hoiustamine: temperatuuril üle +1°C, kuni 18 kuud. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada. Avatud toode tuleb kuu aja jooksul ära kasutada.

 

Kasutusjuhis

Liimimisel peab ruumis valitsema ruumile omane temperatuur. Nii liim kui tapeet peavad saavutama selle temperatuuri. Pind peab olema kuiv, ühtlane, jäik ja puhas. Vana tapeet ja lahtine värv tuleb eemaldada. Ebatasasused tuleb tasandada ja lihvida. Väga poorsed aluspinnad tuleb eelnevalt kruntida või pahteldada. Kruntimiseks kasutatakse niiskuskindlat matti kruntvärvi või veega vahekorras 1:1 vedeldatud liimi. Värvitud pinnad pestakse näiteks Kiilto Maalripesuga ja loputatakse hoolikalt enne tapeetimist.

Mahupüsivad fliistapeedid niiskusega ei paisu ega vaja eelvettimist. Liim kantakse näiteks värvirulliga ühtlaselt seinale või tapeetimismasinaga
tapeedi tagusele. Alustage ülevalt ja hõõruge paan kinni tapeediharja või sileda labidaga, liikudes keskelt äärte poole nii, et õhumullid tulevad välja. Vältida tapeediliimi sattumist tapeedi pinnale. Liigne liim tuleb vees niisutatud lapi või käsnaga ühenduskohtadelt kohe eemaldada. Tugev hõõrumine võib kahjustada tapeedi värvi või läiget. Sobib ka ülevärvitavate mahupüsivate tapeetide ja paberpõhjaliste tapeetide liimimiseks eelvettimismeetodil. Ei sobi klaaskiudvõrguga materjalidele. Töökohas peab olema hea ventilatsioon. Järgida tapeeditootja juhiseid.

 

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga.

Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

    Scroll to Top