Täispuidust mööbel

Muster esindab Eestis Rumeenia täispuitmööbli kaubamärki byDurieux, mis on valmistatud käsitsi.

Mööbli valmistamisel kasutatakse väga hoolikalt valitud puitu ning mööbel on 100% täispuit. Suur osa mööblist on valmistatud männipuidust, mõnede toolide valmistamisel kasutatakse pööki ja osad lauaplaadid on tammest. Samuti leidub mõlema tootja valikus pakutava täispuitmööbliga hästi harmoneeruvad toolid ja pehme mööbel, mida on võimalik tellida nii kanga kui ka nahast kattega.

Mööblit on võimalik tellida erinevates värvitoonides ja viimistlustega. Lõpliku valiku tegemisel on meie salongis abiks teile värvi ja viimistluse näidisklotsid.

Kuna tegemist on looduslikult töödeldud puiduga, siis esemetel võib esineda partii erinevusi, kuna puidule on omane imada värvi ja viimistlusvahendeid erinevalt.

Omale sobivat mööblit valides tuleks meeles pidada seda, et täispuitmööbli puhul on puidu ahenemine või kokku tõmbumine tavapärane ning see näitab, et mööbel on valmistatud elusast materjalist. Seega mõned praod, mis olenevalt ruumi niiskusastmest väiksemaks või suuremaks muutuvad, on normaalne nähtus ja ei tähenda et tegemist oleks praak tootega.

Täispuitmööbli hooldusjuhendi leiate siit.

Täispuidust mööbli tootja byDurieux 2017-18 aasta kataloog hindadega.

 

Scroll to Top