Mõned aastad tagasi oli idüllilises Inglismaal, Harrogate väikelinnas väike mööbliäri. Jason ja Sandy Clare’i perefirma müüs mööbliesemeid ja tegeles ka sisekujundusega hobi korras. Järjest enam soovisid kliendid omanäolisemat ja ajastuhõngulisse interjööri sobivat mööblit. Samuti sooviti uuendada perekondadele läbi aegade kuuluvat antiikmööblit, et sobituks tänapäevasemasse interjööri. Tegeleti mööbli hankimisega ja viimistlusega, mis oleks ainulaadne ja sobituks ostja tänapäevase sisekujundusega. Otsiti võimalust luua midagi ilusat ja originaalset ning taastada vana ja väärtuslikku.

Oma loo Vintro brändi kujunemisest on Jason ja Sandy Clare kirja pannud järgmiselt:

Alustasime mööbli ülevärvimisega meie väikeses poekeses. Proovisime järgi kõik tuntud ja mõned vähemtuntud dekoratiivvärvid ning kuigi tulemus oli  piisavalt hea, ei olnud ükski neist “täiuslik”. Mõned olid liiga vesised, mõnedega oli vaja katta 5 või 6 korda,et saada hea tulemus. Tekkis vajadus ja vastupandamatu soov luua parim dekoratiivvärv. Unistasime vanaaegse kriidivärvi kasutamisest millega saaks ideaalse tulemuse, et taaselustada mööbliesemeid, tehes seda lihtsalt ja ökoloogiliselt ning rikkumata ajaloolist väärtust.

Algas teekond “täiusliku” kriidivärvi loomiseks. Veetsime mitmeid kuid töötades koos Inglismaa parimate laborantidega. Testisime ja katsetasime, eesmärgid ja nõudmised oli kõrged!

Tahtsime luua kindlalt parima dekoratiivvärvi maailmas.

Testisime hoogsalt meie endi leiutatud, rohke kriidi sisaldusega värvi sobivust erinevate ökoloogiliste lakkidega, et saavutada kauakestev ja hoolduskindel tulemus. Jätsime viimistletud mööbliesemed päikeselõõska, vihma kätte, jälgisime värvitud pinna vastupidavust radiaatorite kõrval ja elava tule läheduses. Hõivasime enda ja sõprade kodud, kus testiti esemeid erinevate niiskustasemetega ruumides ja erinevates kasutustingimustes.

Olles loonud kindla retsepti järgi Vintro Chalk Paint kriidivärvi olime ülimalt rahul tootega mis nakkub hõlpsasti kõikidele tundmatult eeltöödeldud pindadele, ei vaja lihvimist ega karestamist. Unikaalne retsept sisaldab rohkelt kriiti mis teeb värvi kauakestvaks ja katvaks vaid kahe kihiga samas kui teistele analoogsetele toodetele on juba juurde segatud rohkelt vett. Rikkalikud pigmendid annavad sügavad ja säravad toonid. Toonivalikus järgisime iidseid Inglismaa traditsioone.

Oleme kindlad, et Vintro on koostiselt väärtuslikum kui teised tuntud brändid kes kirjeldavad enda tooteid nimetusega -kriidivärv-.
Saatsime Vintro retsepti järgi valmistatud kriidivärvi mööblikunstnikele üle kogu riigi, et nad neid prooviksid ja nende otsus oli üksmeelne – värv on fantastiline.
Oleme saavutanud oma eesmärgi ja loonud dekoratiivse kriidivärvi  mööbli ja kodu uuendamiseks.

Vintro Chalk Paint on täiuslik. Värvi saab kasutada  igal pinnal väga vähese ettevalmistamisega.

Pind peab olema lihtsalt puhas ja kuiv.

Katab puit-, klaas-, keraamika-, metall- ja kivipinnad. Sobib kanga ja naha viimistlemiseks.

Fenomenaalne Vintro Chalk Paint tuli maailmas turule märtsis 2015 .Tooted on saadaval 7 riigis, sealhulgas ka Eestis. Värvivalik on pidevalt kasvanud.

Väike poeke Harrogates ei müü enam mööblit, vaid keskendub Vintro brändi värvidele, lakkidele ja vahadele ning töövahenditele. Suund on tuua parim kriidivärv laiatarbekasutusse üle maailma ja pakkuda veelgi soodsamat hinda.

Värskendage ning muutke oma kodu – oma ainulaadse disainiga!

Teie Vintro Chalk Paint

Vintro kriidivärvide kasutusjuhend

Toonidega ja kriidivärvide hindadega saate lähemalt tutvuda meie e-poes.

Mustri salongi värvinurgas toimetab meie särav Alina, andes vanale mööblile Vintro kriidivärvidega uue välimuse. Kord kuus annab ta oma teadmisi-oskusi sel teemal ka huvilistele edasi kriidivärvi töötubades. Nende toimumise aegade ajad anname täpsemalt teada oma facebooki lehel.