Kodukale 1024x512 - ZUIVER DESIGN WEEKS 13.04.19-28.04.19

ZUIVER DESIGN WEEKS 13.04.19-28.04.19

Mustril on hea meel teatada, et 13. aprillist kuni 28. aprillini on “Zuiver design weeks” raames kogu Zuiveri kaubavalik ning Dutchbone pehme mööbel soodushinnaga -20%!

Allahindlus laieneb nii kohapealsele kaubale kui tellimustele, suur hulk artikleid saadaval ka e-poes.

Esmase tutvuse kaubavaliku ja hindadega saate teha kataloogidest: Zuiver kataloog ja Dutchbone kataloog

Muster спешит сообщить, что с 13 по 28 апреля в рамках “Zuiver design weeks” на весь сортимент Zuiver и мягкую мебель Dutchbone действует скидка -20%!

Скидка распространяется как на товар имеющийся на складе, так и на заказываемый товар, большой выбор также в нашем е-магазине

Первоначально ознакомиться с сортиментом и ценами можете в каталогах: каталог Zuiver и каталог Dutchbone

Zuiveri ja Dutchbone´i kaubamärk on nii mõnelegi kodusisustajale kui ka sisearhitektile juba hästi tuntud.  Hollandi firma, mis on keskendunud kodusisustuse disainile ja müügile, on lühikese ajaga tõusnud komeedina  taevasse ja säranud kui ilutulestik, noppides viimastel aastatel  mitmeid disainiauhindu.

Zuiveri ning Dutchbone´i kollektsioonidesse kuulub nii puitmööbel, pehmemööbel, valgustid, vaibad kui ka pisiaksessuaarid.  Tooteid on võimalik sobitada erinevatesse interjööridesse ning lisaväärtust pakub võimalus, et kõik on ka omavahel sobitatav.

Торговые марки Zuiver и Dutchbone уже хорошо знакомы как дизайнерам и архитекторам так и тем, кто занимается обустройством своего дома. Голландская фирма, которая сосредоточена на дизайне и продаже элементов домашнего интерьера, за короткое время взлетела до небес и засияла как фейерверк, завоевав за последние годы несколько дизайнерских наград.

В коллекции Zuiver и Dutchbone входят как деревянная мебель, мягкая мебель, освещение, ковры так и не большие аксессуары. Товары подходят для разных интерьеров и дополнительную ценность добавляет то, что все товары сочетаются между собой.

Scroll to Top